Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
  • Egill Jacobsen (1910-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
Lijst106 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Expressionistisch werk van Egill Jacobsen (1910-1998) met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  de lijst is niet nieuw maar in prima staat. Kan zo aan de muur!
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Egill Jacobsen (1910-1998)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
82 cm
106 cm
54 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 305,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 15:54
Eindtijd:14-12-2022 om 14:55
JohannavanDijk
14 dec. / 14:47
€ 266