FA. (1)

Elizabeth de Vaal - zonder titel

Elizabeth de Vaal - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Elizabeth de Vaal - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Elizabeth de Vaal - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
  • Elizabeth de Vaal (1950)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIX/XV

Fraaie lithografie van Elizabeth de Vaal.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Elizabeth de Vaal (1950)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
54 cm
74 cm
Starttijd:10-05-2022 om 13:45
Eindtijd:24-05-2022 om 21:37
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland