| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd en gedateerd 1993 Zeefdruk E.D. 26/100
Purmerend ? met een paar lijnen staan daar de karakteristieke boeren/veehandelaren met pet en sigaar. Handjeklap om tot een akkoord te komen over de prijs die de koe moet opbrengen.
48 x 65 in lijst Liefst ophalen in Amstelveen
| Transport | |
| Garantie | |