Ellen Meuwese - Ellen Meuwese: Veemarkt 1993 - Verkocht

Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!
Grafiek (handgesigneerd)

Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!Ellen Meuwese: Veemarkt 1993  kopen? Bied vanaf 46!
  • Ellen Meuwese (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd en gedateerd 1993 Zeefdruk E.D. 26/100

Purmerend ? met een paar lijnen staan daar de karakteristieke boeren/veehandelaren met pet en sigaar. Handjeklap om tot een akkoord te komen over de prijs die de koe moet opbrengen.

48 x 65 in lijst Liefst ophalen in Amstelveen