Van dezelfde kunstenaarsgroep Beroepsvereniging Kunstenaars
Omschrijving
Ellen van Toor (1958)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Ets/Aquatint
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
21 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst
38 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
20/39
Leuk werk van Ellen van Toor. Gemaakt in een kleine oplage van 39 exemplaren. Bij de vis figuur in de locomotief zitten twee vogel veertjes geplakt.
Zeer Goed
Het werk is in een staat
Tot 5 kg.
€ 8,00