Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15.5 x 12.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28.4 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/15 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-7-2021 om 17:03 |
Eindtijd | 25-1-2022 om 16:55 |