Elmar Gille - Elmar Gille, Kleurets, Terugblik, Ges. en uit 1980 - Verkocht

Elmar Gille, Kleurets, Terugblik, Ges. en uit 1980 kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Elmar Gille, Kleurets, Terugblik, Ges. en uit 1980 kopen? Bied vanaf 90!Elmar Gille, Kleurets, Terugblik, Ges. en uit 1980 kopen? Bied vanaf 90!
  • Elmar Gille (1947-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

*Prachtige kleurets (bijzonder eigen procede, zie bij omschrijving kunstanaar) van de bekende graficus Elmar Gille

*Beeldmaat 29 x 33,5 cm. Papiermaat ong. 48 x 63 cm. Werk is in uitstekende conditie

*Onder met potlood: L.O. oplage: 99/100 - M.O. titel: 'terugblik' - R.O. gesigneerd met: Elmar Gille '80

*Verzendkosten € 10,- (aangetekend, verzekerd en goed verpakt) of ophalen