| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Prachtige kleurets (bijzonder eigen procede, zie bij omschrijving kunstanaar) van de bekende graficus Elmar Gille
*Beeldmaat 29 x 33,5 cm. Papiermaat ong. 48 x 63 cm. Werk is in uitstekende conditie
*Onder met potlood: L.O. oplage: 99/100 - M.O. titel: 'terugblik' - R.O. gesigneerd met: Elmar Gille '80
*Verzendkosten € 10,- (aangetekend, verzekerd en goed verpakt) of ophalen
| Transport | |
| Garantie | |