Elmar Gille - Toscana 2 - Verkocht

Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!
Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 15 cm (h x b)
Lijst34 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45
Grafisch werk van Elmar Gille, in zijn kenmerkende diepdruktechniek.
Gesigneerd en genummerd -
Ingelijst in houten lijst.
Het werk is in uitstekende staat.

Nieuwe inlijsting

U ontvangt een afbeelding van deze editie

Nieuwe inlijsting

Elmar Gille (1947-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5 )

Lid sinds 2017
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
33 cm
34 cm
15 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 98,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-10-2022 om 13:04
Eindtijd:20-11-2022 om 17:13
Fox57
20 nov. / 17:11
€ 86