Eric de Nie - 30 tekeningen - Verkocht

Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Kunstboeken

Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
  • Eric de Nie (1944)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1988
Techniek Boek met Originele Grafiek
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
30 tekeningen, een keuze uit de schetsboeken 1986-1988, uitgave Galerie Rob Arnold, Bloemendaal, oplage 250, waarvan nrs. 1-20 en 21-40 inclusief een originele genummerde litho (nrs. I 1-20 en II 1-20).
Dit is nr. 26 met een met potlood gesigneerde litho, nr. II 6/20 (zie eerste foto).

Binnen Nederland € 10,00