Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Moderne zeefdruk in een oplage van 50 stuks, genummerd nr. 26.
In het midden een voorstelling van een Amaryllis.
Genummerd maar voor mij onleesbaar.
In prima conditie.
Maten 50x62 cm
Wordt alleen verzonden, gecombineerde verzending mogelijk, zonder extra kosten.
Starttijd | 14-12-2015 om 19:40 |
Eindtijd | 25-12-2015 om 20:40 |