Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". - Verkocht

Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!Erna van Mondfrans - Ets. Titel,"Een duifje in balans". kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
  • Erna van Mondfrans (1931)
Jaartal1977
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/50

Erna van Mondfrans (1931) woont en werkt in Kolhorn. Ze volgde de opleiding grafiek aan de kunstnijverheidsschool en leerde zichzelf schilderen. Ze doet veel inspiratie op in Frankrijk. We zien van haar pastels en schilderijen. Na een onderwerp gevonden te hebben in dat wat meestal een landschappelijke chaos is, zoekt ze de hoofdvorm en zet ze, indien nodig, deze werkelijkheid naar haar hand. Een tekening en kleurbeschrijving ontstaat en wordt later in eigen atelier omgezet tot zeefdruk of schilderij.

Erna van Mondfrans (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1310 verkochte items
34 cm
53 cm
21.5 cm
21.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-10-2019 om 14:44
Eindtijd:17-10-2019 om 20:16
Biedingen (2)
CoLa
14 okt. / 18:32
€ 35
Gina
13 okt. / 12:04
€ 30