Ernst Blok - Ernst Blok, Radiator in vertrek, Ets 1972 - Verkocht

Ernst Blok, Radiator in vertrek, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Blok (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Bijzondere ets door Ernst Blok.

Voorstelling van een radiator in een vertrek met houten vloer.

Losbladig, beeldmaat 30x44, bladmaat 50x65

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'E.Blok' en '72', genummerd l.o. '20/100'

Annotatie m.o. 'druk P.Clement'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)

Ernst Blok (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (19)