| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere ets door Ernst Blok.
Voorstelling van een radiator in een vertrek met houten vloer.
Losbladig, beeldmaat 30x44, bladmaat 50x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'E.Blok' en '72', genummerd l.o. '20/100'
Annotatie m.o. 'druk P.Clement'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)
| Transport | |
| Garantie | |