Ernst Fuchs - 'De koppenverzamelaarster' - kleurenlithografie - Verkocht

'De koppenverzamelaarster' - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Duitse kunstenaar Ernst Fuchs. Handgesigneerd en genummer 16/99. Afmetingen 38,0 cm x 30,5 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.