Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Aphrodite und Perseus auf der Augeninsel - glicée op doek - EA - Verkocht

Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Aphrodite und Perseus auf der Augeninsel - glicée op doek - EA kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Aphrodite und Perseus auf der Augeninsel - glicée op doek - EA kopen? Bied vanaf 75!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Aphrodite und Perseus auf der Augeninsel - glicée op doek - EA kopen? Bied vanaf 75!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Aphrodite und Perseus auf der Augeninsel - glicée op doek - EA kopen? Bied vanaf 75!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Giclée
Drager Textiel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage e.a

Ernst Fuchs 1930-2015 Wenen , Romantisch Realisme

Handgesigneerde kleurrijke haarscherpe print op linnen van 61-44 cm(blad) 55-38 cm( beeld)

gedrukt in 2012 naar een schilderij uit 1982.Een artistenexemplaar(EA gemerkt) in zeer goede conditie

Binnen Nederland € 11,00

Ernst Fuchs (1930-2015)

Oostenrijks Oostenrijks Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Grafics
103 verkochte items
Alle items (4)
44 cm
61 cm