| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ernst Fuchs
1930
De koppenverzammelaarster
prachtige Giclee op linnen uit 2012
oplage 300 + 30 e.a.
handgesigneerd en genummerd
afmetingen doek 61,0 x 47,0 cm
afmetingen beeld 55,0 x 41,5 cm
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als hold aangemerkt ) worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten
| Transport | |
| Garantie | |