Ernst Fuchs - Ernst Fuchs, Giclee op zware handgemaakte boomwolpapier. - Verkocht

Ernst Fuchs, Giclee op zware handgemaakte boomwolpapier. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Fuchs, Giclee op zware handgemaakte boomwolpapier. kopen? Bied vanaf 1!Ernst Fuchs, Giclee op zware handgemaakte boomwolpapier. kopen? Bied vanaf 1!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Uit prive verzameling een mooie litho van de bekende kunstenaar Ernst Fuchs.

Uitstekende staat, altijd in map gezeten en nooit ingelijst geweest.

Gesigneerd in potlood en genummerd  23/30

Formaat: 61,0 x 45,0 cm
Motief formaat 54,0 x 38,0 cm

Verzending: Kunstwerk wordt aangetekend verzonden en zeer goed verpakt.

Kosten verpakking- en verzending : Nederland 10 euro.

Afhalen kan ook in Balen, Belgie na afspraak.