| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Uit prive verzameling een mooie litho van de bekende kunstenaar Ernst Fuchs.
Uitstekende staat, altijd in map gezeten en nooit ingelijst geweest.
Gesigneerd in potlood en genummerd 23/30
Formaat: 61,0 x 45,0 cm
Motief formaat 54,0 x 38,0 cm
Verzending: Kunstwerk wordt aangetekend verzonden en zeer goed verpakt.
Kosten verpakking- en verzending : Nederland 10 euro.
Afhalen kan ook in Balen, Belgie na afspraak.
| Transport | |
| Garantie | |