Ernst Fuchs - ERNST FUCHS - Kleuren Giclee - DIE KOPFSAMMLERIN '' 2012 - Handgesigneerd - Bepe - Verkocht

ERNST FUCHS - Kleuren Giclee - DIE KOPFSAMMLERIN '' 2012 - Handgesigneerd - Bepe kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar : Ernst Fuchs   1930-

Titel : Die Kopfsammlerin ''

Techniek : KleurenGiclee

Handgesigneerd en Gedateerd 2012

Bladformaat : 38 x 31 cm

Beperkte oplage : 39 / 300

Conditie : in Perfecte staat

Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery