Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Lohengrin - gesigneerde giclée op canvas, 2013 - Verkocht

Ernst Fuchs - Lohengrin - gesigneerde giclée op canvas, 2013 kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Fuchs - Lohengrin - gesigneerde giclée op canvas, 2013 kopen? Bied vanaf 30!Ernst Fuchs - Lohengrin - gesigneerde giclée op canvas, 2013 kopen? Bied vanaf 30!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde zeefdruk op doek van deze beroemde Oostenrijkse schilder van het fantastisch realisme.  In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest.

Titel: Lohengrin
Afmetingen: 40,0 x 31,0 cm
Afmetingen voorstelling: 33,0 x 24,0 cm
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Nee, niet eerder ingelijst geweest
Conditie: In zeer goede staat.

Foto 2 is de originele foto van de signatuur. Eerste foto toont het beste de kwaliteit van de giclée.

Ernst Fuchs (Wenen 1930) is een van de oprichters en meest prominente leden van de ‘Weense school van het Fantastisch Realisme’. Van 1950 tot 1962 woonde en werkte hij in Parijs, van waar hij naar Amerika, Italië, Spanje en Engeland reisde. Zijn eerste exposities in een groot museum en diverse solo-exposities vonden plaats tijdens deze periode. In 1957 trok hij zich terug in de beslotenheid van een klooster in Jeruzalem en schilderde een beeld van het laatste avondmaal voor refectorium van het klooster.In 1962 keerde Fuchs terug naar zijn stad, Wenen als internationaal befaamde kunstenaar en werd vier jaar later benoemd tot hoogleraar. Van 1980 tot 1988 werd zijn werk bekroond met solo tentoonstellingen over de hele wereld.