| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde en handgenummerde giclee (moderne zeefdruk) op doek van deze beroemde Oostenrijkse schilder van het fantastisch realisme.
In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest. Prachtige kleuren!
Kunstenaar: Ernst Fuchs
Titel: Madonna
Techniek: Giclee
Materiaal: doek (canvas)
Jaar: 2012
Oplage: 300 (115/300)
Gesigneerd: Handgesigneerd en handgenummerd
Beeld Formaat: 55,0 x 41,0 cm
Totaal Formaat: 61,0 x 47,0 cm
Conditie: In perfect staat, nooit ingelijst geweest.
Referentie: http://www.ernstfuchsmuseum.at/index.php?id=1
Kunstenaar:
Ernst Fuchs (Wenen 1930). Van 1950 tot 1962 woonde en werkte hij in Parijs, van waar hij naar Amerika, Italië, Spanje en Engeland reisde. Zijn eerste exposities in een groot museum en diverse solo-exposities vonden plaats tijdens deze periode. In 1957 trok hij zich terug in de beslotenheid van een klooster in Jeruzalem en schilderde een beeld van het laatste avondmaal voor refectorium van het klooster.In 1962 keerde Fuchs terug naar zijn stad, Wenen als internationaal befaamde kunstenaar en werd vier jaar later benoemd tot hoogleraar. Van 1980 tot 1988 werd zijn werk bekroond met solo tentoonstellingen over de hele wereld. De eerste grote retrospectieve tentoonstelling van de kunstenaar vond plaats op de "Palazzo Piagini" in Venetië, gevolgd door verdere retrospectieven in het Russisch Museum in Sint-Petersburg en Gruyère kasteel in Zwitserland in de jaren negentig en "Palais Harrach" in Wenen in 2001. Vandaag woont en werkt Fuchs in Monte Carlo.
Techniek:
Een giclee is de nieuwste manier van printen van kunstwerken. Het is een digitale manier van printen door middel van een geavanceerde en doorontwikkelde inktjet-techniek met gebruikmaking van hoogwaardige pigmentrijke inkten. De kwaliteit is zelfs beter dan die van een lithografie of een screenprint qua kleurnuance, kleur, helderheid en (licht)houdbaarheid van de kleuren.
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken (in Waalwijk) voordat u een bod uitbrengt. U kunt uiteraard ook altijd een bericht sturen.
Verzending:
Alle gewonnen kavels worden goed verpakt aangetekend en verzekerd verzonden. Binnen Nederland €10 en Europa €16. Ophalen in Waalwijk is ook mogelijk.
| Transport | |
| Garantie | |