| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie giclée van de Weense kunstenaar Ernst Fuchs (Wenen 1930). Gedrukt op zware kwaliteit katoenpapier.
Titel: Sacre De Printemps
Afmetingen: 61,0 x 40,0 cm
Afmetingen voorstelling: 54,0 x 34,0 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd
Oplage: 300 + 30 e.a. (dit is nummewr 32 / 300)
Ingelijst: Nee, niet eerder ingelijst geweest
Materiaal: Giclée op zware kwaliteit katioenpapier
Conditie: In zeer goede staat.
Ernst Fuchs (Wenen 1930) is een van de oprichters en meest prominente leden van de ‘Weense school van het Fantastisch Realisme’. Van 1950 tot 1962 woonde en werkte hij in Parijs, van waar hij naar Amerika, Italië, Spanje en Engeland reisde. Zijn eerste exposities in een groot museum en diverse solo-exposities vonden plaats tijdens deze periode. In 1957 trok hij zich terug in de beslotenheid van een klooster in Jeruzalem en schilderde een beeld van het laatste avondmaal voor refectorium van het klooster.In 1962 keerde Fuchs terug naar zijn stad, Wenen als internationaal befaamde kunstenaar en werd vier jaar later benoemd tot hoogleraar. Van 1980 tot 1988 werd zijn werk bekroond met solo tentoonstellingen over de hele wereld. Vandaag woont en werkt Fuchs in Monte Carlo.
| Transport | |
| Garantie | |