Ernst Fuchs - Giclee op LINNEN MEISJE met RODE HANDSCHOEN Handgesigneerd!! - Verkocht

Ernst Fuchs - Giclee op LINNEN MEISJE met RODE HANDSCHOEN Handgesigneerd!! kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Giclée
Drager Textiel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige giclee op LINNEN  van Ernst Fuchs.
Afmeting blad  61 x 47 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd.
Binnen Nederland € 11,95