Ernst Fuchs - ERNST FUCHS Gr Giclee op LINNEN BLAUES BLUMEN BOUQUET GROOT!!! - Verkocht

ERNST FUCHS Gr Giclee op LINNEN  BLAUES BLUMEN BOUQUET     GROOT!!! kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurengiclee op LINNEN  van Ernst Fuchs

afmeting blad  90x61 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 300ex