ERNST FUCHS Gr Giclee op LINNEN BLAUES BLUMEN BOUQUET GROOT!!! - Verkocht

ERNST FUCHS Gr Giclee op LINNEN  BLAUES BLUMEN BOUQUET     GROOT!!! kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurengiclee op LINNEN  van Ernst Fuchs

afmeting blad  90x61 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 300ex

Ernst Fuchs (1930-2015)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:25-01-2018 om 21:37
Eindtijd:30-01-2018 om 21:37
marc1981
29 jan. / 08:57
€ 75