Ernst Fuchs - Kleurengiclee SACRE DE PRINTEMPS Handgesigneerd - Verkocht

Ernst Fuchs - Kleurengiclee SACRE DE PRINTEMPS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Giclée
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige giclee van Ernst FuchsAfmeting blad  61x40 cm  in nieuwstaathandgesigneerd
Binnen Nederland € 11,95