Ernst Fuchs - Kleurengiclee DIE SCHWANENREISE Handgesigneerd. - Verkocht

Ernst Fuchs - Kleurengiclee DIE SCHWANENREISE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Giclée
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer bijzondere kleurengiclee van Ernst Fuchs.

afmeting blad  61 x 46 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50