Ernst Fuchs - ' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 - Verkocht

' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 kopen? Bied vanaf 59!' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 kopen? Bied vanaf 59!' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 kopen? Bied vanaf 59!' Bouquet mit weißen Tulpen ' 2012 - giglée - handgesigneerd - oplage 300 kopen? Bied vanaf 59!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een schitterende veelkleurendruk van Ernst Fuchs. Handgesigneerd door de kunstenaar. Uitgevoerd als giclée op schilderslinnen. Prachtige diepe kleuren en lijnen in de voor Ernst Fuchs kenmerkende stijl.

Gelimiteerde oplage. Nummer 259/300

Prof. Ernst Fuchs (geboren 13 februari 1930 in Wenen) is een Oostenrijkse schilder, architect, grafisch ontwerper en muzikant. Hij wordt beschouwd als één van de grondleggers van de Weense School van het Fantastisch Realisme. Hij ontwikkelde zich tot één van de meest veelzijdige kunstenaars uit onze tijd.

samenvatting:
kunstenaar: Ernst Fuchs
titel:  ' Bouquet mit weißenTulpen '
jaar van ontstaan: 2012
soort werk: veelkleurendruk giclée op schilderslinnen
signering: ja, rechts met 'E. Fuchs'  - links met 259/300
afmetingen: Blad: 61 x 80cm  Motief: 55 x 73,5 cm
Oplage:  259/300

Verkeert in uitstekende conditie.

 Verzendkosten. NL €10   /   EU  € 15