Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 999 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rheinland-pfalz, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Rheinland-Pfalz, Duitsland |
Starttijd | 5-7-2021 om 14:15 |
Eindtijd | 14-8-2021 om 8:47 |