Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets CHRISTA MAATJENS " MEMBRANDT " 1953 - 2014 - 57 X 22 cm
Prachtige ingelijste ets hand gesigneerd van Landschap Roosendaal.
Membrandt is het pseudoniem van Christa Maatjens, geboren in 1953 in Roosendaal en Nispen overleden in 2014.
Woont en werkt in Dordrecht.
Opleiding: Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg (1971-1974) en de Academie v. B.K. St. Joost in Breda (1974-1977).
Graficus, schilderes, tekenares.