Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van deze bekende stilleven schilder. Olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd (1998) rechtsonder, in complementerende lijst. Alles in zeer goede conditie. Geschatte galerieprijs voor dit formaat: 5000-7000 euro.
Afmetingen: 82cm x 77cm (incl. lijst), 70cm x 65cm (paneel)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-4-2021 om 21:54 |
Eindtijd | 27-9-2021 om 19:07 |