Felicien Rops - suffisance - Verkocht

Felicien Rops - suffisance kopen? Bied vanaf 95!
Prenten voor 1900

  • Felicien Rops (1833-1898)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Onderwerp Anatomie
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
ets niet genummerd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 18,00
Naar Duitsland € 18,00