Karakteristieke maritieme scene van een levendige haven.
Ferdinand Luigini (Frankrijk 1870-1943).
Originele aquatint/kleurenets.
R.o. potlood gesigneerd.
Begin 1900.
Ets grootte 25 x 19 cm.
In witte houten lijst, afm. 41 x 32 cm (rechter bovenhoek beschadigd, zie voorlaatste foto).
Ferdinand Jean Luigini was een Italiaans-Franse kunstenaar, die in 1870 werd geboren te Orienas en in 1943 kwam te overlijden. Luigini was schilder, aquarellist en etser van stads- en dorpsgezichten, landschappen en portretten.
Geboren in Parijs 1870-1943, schilder in olie en aquarel, etser en lithograaf.
Hij studeerde kunst in Parijs onder Emile Verhaeren en exposeerde op de Salon des Artistes Francais.
Hij maakte studiereizen naar o.a. Volendam en Parijs.