Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel op papier
Uniek exemplaar
Handgesigneerd (F.P.) met potlood
Ingekaderd
Afmetingen: 40 x 29 cm
Aquarel op papier
Uniek exemplaar
Handgesigneerd in potlood
Ingekaderd
Afmetingen: 40 x 29 cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hasselt, België |
Starttijd | 25-9-2020 om 18:54 |
Eindtijd | 31-10-2020 om 19:58 |