Finn Pedersen - aquarel - 2007 - gesigneerd - ingelijst - neo CoBrA - Verkocht

Finn Pedersen - aquarel - 2007 - gesigneerd - ingelijst - neo CoBrA kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 240,00

Finn Pedersen - aquarel - 2007 - gesigneerd - ingelijst - neo CoBrA kopen? Bied vanaf 220!Finn Pedersen - aquarel - 2007 - gesigneerd - ingelijst - neo CoBrA kopen? Bied vanaf 220!Finn Pedersen - aquarel - 2007 - gesigneerd - ingelijst - neo CoBrA kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
278 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Finn Pedersen (1944)

Werk van de neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen

Techniek: aquarel op dik papier

Datum: 2007

Afmetingen werk: 27 x 27 cm

Afmetingen lijst: 50 x 50 cm

Handgesigneerd met monogram

Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:06-01-2017 om 16:23
Eindtijd:13-01-2017 om 19:28
Biedingen (2)
SaschaVanschoubroeck
13 jan. / 19:23
€ 240
greg123
07 jan. / 13:51
€ 220