Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Werk van de neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen
Techniek: aquarel op dik papier
Datum: 2007
Afmetingen werk: 27 x 27 cm
Afmetingen lijst: 50 x 50 cm
Handgesigneerd met monogram
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België |
Objectlocatie | Erpe, België |
Starttijd | 6-1-2017 om 16:23 |
Eindtijd | 13-1-2017 om 19:28 |