Flip Franssen - Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200 - Verkocht

Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200   kopen? Bied vanaf 35!
Fotografie

Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200   kopen? Bied vanaf 35!Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200   kopen? Bied vanaf 35!Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200   kopen? Bied vanaf 35!
  • Flip Franssen (1956)
Type kunstwerk Fotografie

Foto FLIP FRANSSEN 50 X 40 cm - gesigneerd - 79/200

Het betreft een schitterende foto in prachtige lijst van deze geweldige fotograaf.

Zie hieronder enkele van zijn behaalde prijzen.

Prijswinnaar bij de Zilveren Camera:

2000, categorie Buitenlands Nieuws enkel (olieramp Bretagne )

2006, categorie Documentair Binnenland enkel (hoogovens)

2009, categorie Kunst, Cultuur en Entertainment Series ( munitiebunkers)

2010, categorie Dagelijks Nieuws enkel (ISAF militairen)

Eervolle vermelding Gelderland Persfoto 1987, 1989 en 1995

1e Prijs Gelderland Nieuwsfoto 2007

1e Prijs Gelderland Nieuwsfoto 2012,

journalistieke reportage Bronzen award FEP European

Professional Photographer of the Year 2009