Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven
Maria van Heeswijk - Drie stieren in Spaans landschap
Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt
Ernst Vijlbrief - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 17 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2660 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Kleine chip onderzijde en er is sprake van wat glascorrosie,; het lukt mij niet om het weg te krijgen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.