Twee vierkant kristallen kandelaren ontwerp Floris Meydam voor Royal Leerdam. In perfecte onbeschadigde conditie, niet gemerkt. De kandelaren wegen 2000 gram per stuk.
Zeer Goed
Onbeschadigde gebruikte conditie, nog wel wat resten kaarsvet aanwezig maar dit is goed schoon te maken.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 55,00