Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren - Verkocht

Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!
Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!
  • Floris Meydam (1919-2011)
TypeGlas / Keramiek
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen13 cm x 7.3 cm x 7.3 cm (h x b x d)
Gewicht4000 gram
GemerktOngemerkt

Twee vierkant kristallen kandelaren ontwerp Floris Meydam voor Royal Leerdam. In perfecte onbeschadigde conditie, niet gemerkt. De kandelaren wegen 2000 gram per stuk.

Onbeschadigde gebruikte conditie, nog wel wat resten kaarsvet aanwezig maar dit is goed schoon te maken.

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 07:46
Eindtijd:16-08-2022 om 16:01
klaasz
16 aug. / 08:18
€ 40