Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15

Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!
Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 65!
  • Francis Hoogland (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 42 cm (h x b)
Lijst83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/15
Zeer mooie zeefdruk van Francis Hoogland.

Francis Hoogland (Zutphen 1960) heeft van 1983 - 1988 aan de Hogeschool voor de Kunsten Constantijn Huygens te Kampen gestudeerd in de richting grafiek. Haar werk heeft een karakteristieke signatuur met een zeer persoonlijk kleurengamma. De alledaagse voorstellingen worden in een figurafief decor geplaatst.
Recente werken kenmerken zich door een toenemend gebruik van meer abstracte vormen in een speelse en ook monumentale verbeelding. Onderwerpen komen nog steeds uit de alledaagse werkelijkheid, waarbij de vormen een personificatie zijn van menselijk voelen. (bron: www.kunstuitleenzwolle.nl)

Techniek: zeefdruk
Gedateerd: midden onder in potlood ('99)
Gesigneerd: midden onder in potlood
Genummerd: links onder in potlood (13/15)
Afmeting lijst: 83x63cm
Afmeting beeld: 43x42cm
Conditie werk: zeer goed
Professioneel ingelijst.
Kan zo aan de muur!

Enkel ophalen! (met lijst)
Verzenden? (Zonder lijst en glas)

Francis Hoogland (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (34 )

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
63 cm
83 cm
42 cm
43 cm
Starttijd:31-10-2022 om 12:03
Eindtijd:12-11-2022 om 20:57
Openingsbod € 65
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie