Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! - Verkocht

Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!
Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!Francky Cane - Gesigneerde linosnede - 18/26 - Kleine oplage - Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 85!
  • Francky Cane (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26

Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)

Genummerd en gesigneerd in potlood

Oplage: 18/26

In perfecte staat

Francky Cane (1961)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
62 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-12-2020 om 13:54
Eindtijd:09-02-2021 om 22:44
nadiadl
09 feb. / 18:00
€ 75