Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26 |
Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)
Genummerd en gesigneerd in potlood
Oplage: 18/26
In perfecte staat
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 28-12-2020 om 13:54 |
Eindtijd | 9-2-2021 om 22:44 |