Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! - Verkocht

Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!Frank Boom - Litho, Landschap in Limburg, gesigneerd en ingelijst Groot! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Frank Boom (1955)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 78 cm (h x b)
Lijst84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lithographie van Frank Boom
Jaar 1999
Oplage 100 waarvan deze nummer 17
In passe partout professioneel gelijst
Mooie Blank houten lijst
Afmetingen met lijst 84x104cm
 Conditie zeer  goed
Kan zo aan de muur!
Toelichting van kunstenaar verso
Liefst ophalen
Verzenden aangetekend / bezorgen in overleg

Frank Boom (1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

499 verkochte items
104 cm
84 cm
78 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-05-2021 om 11:36
Eindtijd:17-07-2021 om 22:12
Topkunst5
17 jul. / 16:54
€ 50