Frank Guitart - Zonder titel - Verkocht

Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!Frank Guitart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
  • Frank Guitart (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen49 x 34 cm (h x b)
Passe-partout70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Litho uit 1978. Kleine oplage 9/25.
Afmeting afbeelding 49 x 34 cm.
Afmeting blad.              68 x 53 cm.
Passe partout.               70 x 60 cm.

Ivm afmeting verzending alleen binnen Nederland tegen hoger tarief (€ 17,50)
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Frank Guitart (1936)

Spaans Spaans

Geplaatst door  kunstpeer
428 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
60 cm
70 cm
34 cm
49 cm

ObjectlocatieUden,  Nederland
Starttijd25-12-2023 om 22:10
Eindtijd8-1-2024 om 22:45
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken