Uniek; complete map met alle 7 hand-ingekleurde zeefdrukken en alle 7 gedichten van Carla Bogaards. Van deze map zijn er slechts 50 "deluxe" uitgegeven; hand-ingekleurde zeefdrukken. Dit is een van de weinige mappen die nog intact is! Oplage 45 van 50 in Romeins genummerd. Alle werken zijn handgesigneerd en genummerd.
Herkomst, rechtstreeks van Nico Koster verkregen die de map destijds via zijn galerie Jaski heeft uitgegeven.
Meer afbeeldingen op aanvraag. Afhalen in Amsterdam is mogelijk.
Zeer Goed
Uniek; complete map met alle 7 hand-ingekleurde zeefdrukken en alle 7 gedichten van Carla Bogaards.
Van deze map zijn er slechts 50 "deluxe" uitgegeven; hand-ingekleurde zeefdrukken. Dit is een van de weinige mappen die nog intact is! Oplage 45 van 50 in Romeins genummerd.
Alle werken zijn handgesigneerd en genummerd.
De inhoud verkeerd in zeer goede staat.
De map heeft wat ouderdomsverschijnselen.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50