Frans de Haas - Zeefdruk - 1980

Frans de Haas - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Frans de Haas - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!Frans de Haas - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!Frans de Haas - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!Frans de Haas - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Frans de Haas (1934-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlModern
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/75, eigen druk
Zeefdruk van Frans de Haas uit 1973. Oplage: Eigen druk, 24/75, eigen druk. Afmetingen blad: H69.5 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H48.5 x b40.5cm.  Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.


Conditie
ConditieZeer Goed
Transport
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland
VerzendenPakketpost
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
ExtraBij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Frans de Haas (1934-2007) 

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
Lid sinds 2011
6253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (570)
49.5 cm
69.5 cm
Veilinggegevens
Starttijd19-2-2024 om 0:49
Eindtijd24-2-2024 om 20:35
Openingsbod € 45
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland