Frans Everbag - Heerengracht, Amsterdam - ets van Frans Everbag 1877 - 1947. - Verkocht

Heerengracht, Amsterdam - ets van Frans Everbag 1877 - 1947. kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Heerengracht, Amsterdam - ets van Frans Everbag 1877 - 1947. kopen? Bied vanaf 75!Heerengracht, Amsterdam - ets van Frans Everbag 1877 - 1947. kopen? Bied vanaf 75!
  • Frans Everbag (1877-1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Everbag,  Frans,

Amsterdam 1877 -  1947  Amsterdam.

Heerengracht,  Amsterdam  in de winter.

Ets  :   38  x  30  cm.

Met lijst :  56  x  47  cm.

Ets en lijst in goede staat.

Ophalen,  verzenden kan ook  (  10  euro  verzendkosten  ).

==================================================