Frans Everbag - Litho uit 1939 van Frans Everbag - Verkocht

Litho uit 1939 van Frans Everbag kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Litho uit 1939 van Frans Everbag kopen? Bied vanaf 1!Litho uit 1939 van Frans Everbag kopen? Bied vanaf 1!Litho uit 1939 van Frans Everbag kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Everbag (1877-1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho van Frans Everbag.
In goede staat.

Papiermaat: 30x24 cm
Beeldmaat: 23x18 cm

In de plaat gesigneerd.

Afkomstig uit de 'Premie-uitgave' ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Arti en Amicitiae in 1939.

Authenticiteit:

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!