Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele ets uit de tijd
Beeldafmeting 21x27cm, blad 25,5x34cm,
Amsterdam,
Beschreven en gedateerd in de plaat 23 November 1577
"Wie die Burger von Amstelredam der Staten Volck
wider auß der Statt treiben"
Thema 80 jarige oorlog : Amsterdam 1577