Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Midden op de Westkappelse Zeedijk staat de lage vuurtoren. Deze gietijzeren toren uit 1875 is ontworpen door Quirinus Harder, die ook veel andere Nederlandse vuurtorens heeft ontworpen. De vuurtoren is gemaakt door ijzergieterij Nering Bögel in Deventer. Het baken vormt samen met de hoge toren een lichtlijn naar het Oostgat. De toren is rood, met een witte band. Het licht van de toren heeft 3 kleuren; rood, wit en groen. Dit is gescheiden door een soort gordijntjes.
Eigenlijke beeld is 47 x 60 cm.
Wordt verzekerd verzonden. Ophalen in de galerie in Zaandam kan ook. Het werk bekijken alvorens een bod uit te brengen is ook mogelijk.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 5-10-2021 om 17:29 |
Eindtijd | 19-10-2021 om 22:23 |