Frans van Eijk - Zonder Titel

Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Frans van Eijk (1938-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/40
Afmetingen beeld:
hoogte: 42cm
breedte: 39cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Poppel, België

Starttijd21-10-2023 om 11:23
Eindtijd31-10-2023 om 21:22
Openingsbod € 25
ObjectlocatiePoppel,  België