Frans Verpoorten - Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco - Verkocht

Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd, getiteld en proefdruk linksonder.

Beeldmaat 37,5 x 48 cm. Bladmaat 45 x 65 cm. Losbladig.

Frans Verpoorten is geboren te Haarlem in 1924 en overleden te Zwanenburg in 1997.

Starttijd4-12-2015 om 1:48
Eindtijd13-12-2015 om 19:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken