Franz Bodner - FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 - Verkocht

FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!FRANZ BODNER – Zeefdruk -“The Strenght of a Woman”–Gesigneerd & ingelijst, 2002 kopen? Bied vanaf 1!
  • Franz Bodner (1966)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ingelijste zeefdruk van de van oorsprong Oostenrijkse kunstenaar Franz Bodner uit 2002.

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd met potlood en goed ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gemaakt in een oplage van 75 exemplaren. Dit is nr 38.

Afmetingen: Lijst, 35,5 x 35,5 cm. Beeld, 24 x 30 cm.

Herkomst: SBK Kunstcentrum Haarlem (Kunstuitleen).

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Franz Bodner, geboren in 1966 in Klagenfurt (Oostenrijk).

Hij bracht zijn jeugd door in Oostenrijk en volgde een opleiding tot kunst- en siersmid en metaaldesigner. Vanaf ca 1990 is hij actief als kunstschilder en sinds 1995 woont en werkt hij in Nederland (Hoofddorp).

Met zijn schilderijen, beelden en grafiek wil Franz Bodner aandacht vragen voor de waardevolle en juist kleine dingen en momenten in het leven. Zijn kenmerkende beeldentaal in felle kleuren, maken Bodners’ ‘eigen’ wereld zichtbaar. Aan deze vrolijke schilderijen en grafiek, bevolkt door ogenschijnlijk naïeve figuren, ligt echter ook een maatschappij kritische noot ten grondslag. Hij noemt zijn kunst een duwtje naar het simpelweg weer stilstaan bij de essentie van het leven.

Franz Bodner staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/226037.

Titel: The Strenght of a Woman. Met potlood geschreven middenonder.

Kunstenaar: Franz Bodner.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal:  2002. Met potlood geschreven rechtsonder.

Ingelijst: In een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.

Oplage: 75 exemplaren. Dit is nr 38.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België, Frankrijk en Duitsland: 19,50 euro (bij verzending via Postnl).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Starttijd14-4-2015 om 17:11
Eindtijd26-4-2015 om 17:11
Biedingen (14)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken