Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt Figuur - Verkocht

Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt Figuur kopen? Bied vanaf 19!
  • Franz Eggenschwiler (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Handgesigneerde lithografie
  • Kunstenaar: Franz Eggenschwiler
  • Titel: Naakt Figuur
  • Afmetingen: 76 x 54,5 cm
  • Oplage: 19/100
  • Jaar: 1971

Franz Eggenschwiler (1930-2000)

Zwitsers Zwitsers Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1397 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
54.5 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 20:10
Eindtijd:13-12-2022 om 19:38
Weter1969
13 dec. / 12:08
€ 19