Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fred Koot, litho,
titel Rameshraram
oplage 20/43
beeldformaat 35 x 44.5 cm.
bladformaat 46.1 x 63.7 cm.
de litho is niet ingelijst en niet eerder ingelijst geweest
kosten verzending in € 10,00
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 22-9-2018 om 15:11 |
Eindtijd | 30-9-2018 om 10:07 |