Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/150 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat kreukels. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 11-11-2020 om 17:51 |
Eindtijd | 21-11-2020 om 11:07 |